| Deni4 a întrebat:

Am dat block unui prieten, dar nu genul de block sa nu ii mai pot intra pe cronologie. Ci genul de block sa numai prinesc mesaje sau sa mai dau mesaje acelei persoane. E o chestie pe aplicatia messenger-fb. Dupa ce am blocat sa numai primesc mesaje am sters conversatia. Cum pot acum sa scot de la block, sa pot primii iar mesaje?

1 răspuns:
| CrezyyKiller a răspuns:

Ai mai multe variante:
1.dai la setari şi undeva acolo in stanga trebuie sa scrie blocare
2.dai click acolo şi scrii numele persoanei care vrei să o să-i dai block
3.O cauţi si dai block

Dar dacă vrei să deblochezi e un pic mai dificil dai tot la setari si vezi unde ai dat blocare trebuie sa scrie deblocare persoana...ori dai unblock si scrii din nou numele persoanei care vrei sa o deblochezi