| Musat_Nicoleta_1994 a întrebat:

I am dat blok unei persoane pe aplicatia facebook messenger (nu fb normal si nu yahoo messenger) si am sters conversatia. Cum fac sa-l scot de la blok? Dau funda, ajutati ma va rog!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intri cu adresa de e-mail si parola pe Facebook, pe PC, si intri sus in dreapta unde este un triunghi cu varful in jos, Setari, Blocare, si acolo vei gasi numele tuturor persoanelor ce le-ai blocat de-a lungul timpului.

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ii dai unblock de pe facebookul obisnuit.