| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Am de facut un proiect la engleza.In el trebuie mai intai sa fac o macheta cu un monument dintr-o tara.Am ales Olanda eu si inca 2 baieti(suntem in grupa). Am ales sa facem stadionul lui Ajax Amsterdam(doamna ne-a zis ca putem). Imi dati niste idei cum sa fac scaunele, nocturna tot ce tine de stadion. Aveti idei?

1 răspuns:
| Lemonade_5302 a răspuns:

Mi se pare foarte dificil sa faci un stadion, pentru ca este migaloasa treaba cu scaunele. In alta ordine de idei, n-am inteles niciodata pentru ce folosesc proiectele de genul asta la materii gen engleza.