| danielhusi a întrebat:

Am doua adrese de yahoo messenger.Una din ele(cea care o folosesc cel mai des)nu mi se mai deschide de vreo cinci zile.Sa fie de la ei? Mai este cineva care are aceasta problema?

4 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Buna.Nu,asta este de la id-ul tau. Daca nu ti se mai deschide ori ai uitat parola ceea ce nu prea cred ori ai probleme cu id-ul.Intra pe yahoo si vezi daca ti se conecteaza, daca ti se conecteaza, incearca sa descarci alt mess. Daca nu ti se conecteaza inseamna ca e de la id.Bafta:*Daca e ceva pentru mai multe informatii add (florin_vectra2009)

| danielhusi explică (pentru TheEyes):

Merci EpickMan.Am incercat sa intru dar imi cere raspunsuri la niste intrebari de siguranta la care nu mai stiu raspunsul.Am incercat si cu al mess(ym9)dar tot nu merge.

| TheEyes a răspuns (pentru danielhusi):

Mie am vazut ca imi face probleme la 11.5...Imi e putin mai geru sa ma acomodez cu messul 10 dar o sa ma descurc si cu ala.INtrebarile de siguranta daca nu le sti, nu poti afla parola.Incearca la numarul de telefon

| TheEyes a răspuns (pentru danielhusi):

Altceva chiar nu stiu ce sa faci, scuze