| Catalina_Cioban_1983 a întrebat:

am facut reset la tableta Vonino pluri q8 si imi cere contul de google dar nu imi recunoaste nici contul si nici parola, imi spune sa scriu contul proprietarului. Tableta este noua si in garantie! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Creaza-ti alt cont

| Buchi_Andrei_1999 a răspuns:

Contul in nici un caz nu se poate termina cu,,.com sau.ro" ci cu,,. gmail" si daca nu iti recunoaste nici asa cel mai bine este sa faci unul nou ...eu cred ca am vreo 4 conturi pe tableta dar le am uitat la toate parolele...si daca o resetez imi fac unul nou.fac asta pentru ca de fiecare data nu pot pierde nimic.