| maximiliannnn a întrebat:

Buna am facut un site cu Drepturile Copilului la inceput eu am pus Login cu java script dar am doar "login" eu vreau si Regirtrer sa pun si vreau sa ma ajutati vreau asa daca se poate :
Sa puneti voi in site registtrer si sa imi apara contul in login. js sa mi-l scrie acolo dupa ce imi fac contul!
Uitati Siteul:
http://www.megaupload.com/? d=GKR3V417
Multumesc Mult! pentru efortul depus!

4 răspunsuri:
| ElektroViruss a răspuns:

Si cum vrei sa faci tu register fara baza de date? unde vor fi salvate informatiile conturilor?

| Angel31 a răspuns:

De ce nu incerci cu o baza de date mysql si php?

| maximiliannnn explică:

Vreau fara baza de date

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ai cati mai multi utilizatori acceseaza urmatorul site. Este un site de tip exchange. tu te duci in fiecare zi si vizitezi site-uri iar ei iti trimit vizitatori. de asemenea cand adaugi site-ul tau poti alege de unde sa vina vizitatorii. e foarte tare. cu cat vizitezi mai multe site-uri cu atat iti da mai multi vizitatori. succes

http://www.easyhits4u.com/? ref=ktalyn007