| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

Am gasit ceva oferte pentru servici la domiciliu.straight face Sunt serioase? Voi ce vredeti?happy
Aveti pe cineva care a intrat in asa ceva?happy [Detalii.]
Multumesc!

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Buna Ro Csana. You roc girl... da si Sana e buna. mmmmmmm... sanaaaaa. Data viitoare pune si tu un link, trai-ti-ar mouse-ul ca ne ajuta mai mult sau zi-ne despre ce job e vorba.
PS: si alea cu videochat sunt serioase, dar daca afla ai tai...

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα explică:

@leonardo Stii`?happy Eu am pus intrebarea serios.happy Nu ma refeream la videochatwinking. Daca esti nesimtit, asa ramaiwinking`!