| AvaMV a întrebat:

Am în plan să achiziționez un Iphone, iar în condițiile în care până acum am mers pe Samsung, am câteva neclarități:
Prima ar fi dacă într-adevăr metoda cu bani este singura pentru a obține muzică, am auzit asta des, dar și dacă toate aplicațiile se pot obține, de asemenea, contra cost.
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

Salut
In niciun caz toate aplicatiile de pe AppStore sunt contra cost, ba chiar foarte multe sunt gratis
Cat despre muzica, eu am instalat gratuit iMusic si pot instala orice melodie oricand.

| AlinCristian75 a răspuns:

Salut! Unele aplicatii sunt contra cost dar nu toate. Exact cum este si pe Samsung iar muzica iti poti descarca snaptube si le poti lua gratis