| Warşş a întrebat:

Am incercat sa descarc niste poze de pe aparat Panasonic Lumix DMC-FZ8 si imi scrie de la antivirusul Avira :" Acces to file "L:\autorun.inf" was blocked for your security. Additional information on this is available in the help". Iar cand dau pe folder imi arata ca este gol.
Dau funda >:

Răspuns Câştigător
| vladviorel a răspuns:

Dezactiveaza antivirusul
ceva grav nu are ce sa se intample, ca doar nu ai virusi in poze

4 răspunsuri:
| vladviorel a răspuns:

Dai exit sau enable la antivirus big grin

| YaNeSuka a răspuns:

Key`s pentru KIS, KAV, Nod32, Avira, Avast + Key Manadger Kaspersky
Tot numai pentru Dumn-ra:

http://letitbit.net/......u.rar.html

| Warşş explică:

Ok, merci, dar cum il dezactivez? Dau uninstall? Scuze dar chiar nu am habar ce sa fac thinking