| anonim_4396 a întrebat:

Me again.
Este vorba tot de stick.
Autorun.inf blocked.
For your security accses to file H':\AUTORUN.INF' has been blocked.
Sunt încăpățânată.
Pot rezolva cumva problema cu autorun.inf?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Autorun.inf e un fisier de pe stick ce poate fi infectat cu un virus. Formateaza stick-ul si se va crea un alt autorun.inf nou, care nu este infectat.

| anonim_4396 explică (pentru dannyel86):

Am încercat, nu îmi permite.
Alte metode nu mai sunt?

| dannyel86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca cu softul Flash Disinfector.
Am citit pe net ca te-ar putea ajuta sa scapi de problema. (doar sa nu intre in conflict cu antivirusul). Testeaza programul si vezi ce rezolvi. S-ar putea sa fie vorba de virusi care au trecut de sistemele de protectie instalate in pc-ul tau (antivirus)
http://www.precisesecurity.com/......sinfector/

| EdK a răspuns:

Dezactiveaza antivirus-ul / firewall-ul.