| BloodAndBon3 a întrebat:

Am incercat un scanner online de la bitdefender dupa ce am accesat un site suspect.Mi-a scanat si rezultatul a fost: ardmax si inca 2 virusi.Am downloadat Malwarebytes Anti-malware. de care am auzit ca e foarte bun.Am scanat cu el si rezultatul:34 virusi (printre care trojani, armdax, hijack, etc) prin diferite parti :://d prin jocuri si in system volume, ://c system32 unde nu stiu ce sa zic daca e bine sa ii sterg.Intrebarea mea este. E bine sa ii sterg sau sa ii las.ma gandesc sa nu fie periculos sa sterg de acolo. Daca stiti ceva mai bun ca acesta sau daca stiti alta metoda de a scapa de ei spuneti-mi va rog.Dau funda la cel mai explicit si bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Poti fol avast 7 pro antivir sau doar antivir e cel mai bun dat nu cred ca iti repara virusii ti v-a sterge da-i o scanare de bios ci lasa-l sa scaneze are si aplicatie de blocare a saturilor suspectge e foarte bun si usor de fol

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BloodAndBon3 explică:

Ma mai gandesc cui ii dau funda. totusi am reinstalat windowsul si am reformatat ambele partitii.Multumesc de raspuns..cum am mai spus ma voi gandi.happy