| anonim_4396 a întrebat:

Am înregistrat niste videouri pe bandicam, nu foarte lungi. Vreau sa le scurtez si sa le bag pe instagram dar nu mă lăsa! Spune că trebuie să încerc mai târziu! Va rog scrieți aici cum sa fac sa le bag să meargă! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| RAKSONE a răspuns:

Scurtezi in ce sens? Sa tai din video sau sa il dai pe repede inainte? Poti incerca un program de editat precum Sony Vegas sau altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa dau înainte ca să îl decupez în Instagram, si zice ca a apărut o problemă la încărcare, să încerc mai târziu și am tot încercat! Am folosit bandicam pentru înregistrarea videoclipului! Vreau sa le încarc cat mai repede!