| dyna_1486 a întrebat:

am instalat sims-ul si acum cand am incercat sa intru mi-a aparuttonguelease insert the correct CD-Rom, select ok and restart application, si nu inteleg de ce, am instalat cu magic disc.am incercat si cu daemon tools si nu a mers, se bloca la primul cd. ce trebuie sa fac ca sa mearga? multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Trebuie sa copiezi crack-ul!

| bestmusik a răspuns:

Copiezi crackul de la joc in Program Files la Sims si atunci incepe jocul.

| adryanb27 a răspuns:

Trebue sa copiezi cracul de la jocul respectiv acolo unde ai instalat jocul. daca ai jocul descarcat d p net, s/ar putea sa il fi descarcat si cracul, daca nu,[nu stiu ce sims ai] cauta p google dupa sims crack, descarca/l, si salveaza/l in folderul unde ai instalat jocul, cracul arata ca pictograma jocului, si t va intreba daca vrei sa inlocuesti actuala pictograma, iar tu da/i yes, si ai terminat, apoi nu iti va mai cera cd/ul si ai sa t poti juca! ceao

| dyna_1486 explică:

Ok si care e crack-ul? nu e: Sims2EP6?

| dyna_1486 explică:

Am sims 2, am descarcat acum ceva dp net dar nu imi apare sa inlocuiesc imagineasadcred ca e tot ala p care il aveam deja pentru ca ala are aceeasi pictograma ca si jocul si asta d l-am desc nu are. dar nu merge, sau am gresit eu p undeva.cred ca renuntsad