| Gyany02 a întrebat:

am instalat windows-ul, adica am formatat patitia c, acum totul in regula numai ca nu mai vad difuzorul placii audio, am dat si la customize dar nu apare nu stiu cum sa-l pun la loc.va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul placii de sunet, pentru asta trebuie sa stii denumirea exacta a placii si sa-i cauti driverul pe net, asta in cazul in care nu ai CD-ul. Daca nu stii cum sa afli denumirea placii de sunet poti descarca si instala PCWizard 2011 si o sa afli chiar si mai multe.

| Gyany02 explică:

Gata am aflat