| SintSmekerulTpu a întrebat:

Buna am laptop Acer aspire one 751h si cand istalez driverul pentru bluetooth imi apare : please turn or on plugin in Your bluetooth device in oder to continua installation... Din câte am citit pe net am înțeles ca trebuie instalat driver si după Apasă fn+f3. Cine m-a ajuta are funda.

5 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Ai citit exact invers.Trebuie sa apesi mai intai Fn+F3 si dupa sa incepi instalarea driverului.

| HaKa93 a răspuns:

Vezi daca iti merge asta sa il instalezi
http://drivers.softpedia.com/......Win7.shtml

| SintSmekerulTpu explică (pentru HaKa93):

Imi zice: Please turn on or plug in Your bluetooth device in order to continue installation

| HaKa93 a răspuns (pentru SintSmekerulTpu):

In bara de start iti apare pictograma de la bluetooth?

| SintSmekerulTpu explică (pentru HaKa93):

Nu