| Vanessa72 a întrebat:

Am laptopul in shut down si cand il aprind imi apare o imagine neagra si cu sageata. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să duci laptop-ul într-un service autorizat. Tehnicienii de acolo o să știe ce au de făcut.Succes

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Nu apare nimic nici mai tarziu?

| BadSirChaos a răspuns:

Nu mai apare nimic? Incearca sa intri in bios ca daca e reinstalezi windowsul, daca nu, probabil ai bulit procesorul grafic.

| Americanisx a răspuns:

Schimba windowsul neaparat, nu cred ca ti s-a ars procesorul grafic, daca se ardea nu mai aparea sageata, poate nici nu mai pornea.