| Awake a întrebat:

Buna,am mai multe piese pc,care nu am ce sa fac,unele sunt dubluri, dar tata vrea un calculator pentru la servici, si va trebuie sa mai luam o carcawsa si 1 cullor monitor etc,dar am dubluri multe,si unele sunt mai vechi, exista un magazin la care sa ma duc si sa imi dea pe ele credit la magazin, din care sa cumpar altceva...

1 răspuns:
| silverfox1976 a răspuns:

Www.modec.ro - dar nu garantez, cel mai bine e sa ii suni sa ii intrebi. Asta daca esti din Bucuresti