| monikacos a întrebat:

am mare nevoi de ajutor. am cumparat o tableta din internet in care trebuia sa vina skypul descarcat, dar nu il are. am incercat sa-l descarc prin play store si nu ma lasa. imi pune URL INVALID PENTRU DESCARCARE, desi am cont de gmail. ce pot sa fac? se poate face ceva?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Se pare că ai un sitem Android ce nu este actualizat.Fă update la sistem și pai totul va funcționa.Necesită conexiune la internet.Succes

| monikacos explică (pentru DeyCj):

Si cum se face mai exact acet update ca nu stiu. te rog sa-mi spui. multumesc.

| razvanrux a răspuns:

Da, intri pe google si instalezi pe google store din internet