| amy3semj1405 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor urgent. La laptop HP am umblat sa sterg ceva acolo la control panel si cred ca am sters ceva si nu se mai aude, nu pot sa dau mai tare si mai incet. De jos de langa ceas mi-a disparut o iconita cu avea un difuzor ( de acolo de unde dadeai mai incet mai tare mute etc) Ce pot face va rrroooooggg!

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Cred ca ai sters driverul audio. il gasesti in CD-ul de la placa de baza, cd ce contine mai multe piese software printre care si minunatul driver audio. daca nu ai CD-ul e mai greu pentru ca nu e usor sa gasesti un driver audio compatibil de aceea iti recomand driver magician. ar trebui sa te ajute sa cauti ceea ce iti trebuie tie.

2 răspunsuri:
| cybershot a răspuns:

Da, exact ce a zis cristea, instaleaza sau mai bine zis reinstaleaza driverul audio si o sa fie ca nou happy hai cu funditaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driveru audio il poti lua dp net daca nu gaseseti cd`u!