| Alex2312 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorr ..Am un Galaxy S5, mi-a umblat o fata prin telefon, si nu stiu ce a facut si acuma daca ma suna cineva pot vorbi doar cand e pe difuzor. adica nu se aude in telefon, doar cand e pe difuzor. Ce sa fac? FUNDAA!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu s-a ars nimic cum zice cineva aiura.
Vezi ca acea colega a ta ti-a activat modul accesibilitate(pentru babe si mosnegi surzi). Dezactiveaza-l complet.

| Cherry94 a răspuns:

Du-l la un service sau la operatorul de telefonie mobila.

| uninvited66 a răspuns:

Sunt 2 cazuri posibile.
1) a incercat modul lui subacvatic, a intrat apa in difuzorul mic, si pana nu iese singura nu prea ai sanse sa il auzi ( same problem to xperia z)
2) ea nu a facut nimic, poate doar s-a ars difuzorul sau nu a fost mufa bine conectata. 1 telefon la 1.000.000 de bucati de obicei e telefonul problema ce se strica din zi in zi. ai grija