| Cristle a întrebat:

Am mari probleme cu paginile de internet! de fiecare data cand dau sa intru pe o pgaina imi apare o eroare "Yahoo.YTRSCHSGN .Yahoo.Search suggestion " is null or not an object, dupa care grafica paginii de internet se "deterioreaza" ...acum pagina de internet merge, dar mi se intampla des... ce as putea face? pls heeelllp!

1 răspuns:
| alecx4music a răspuns:

E de la unul din motoarele de cautare sau de la vreun add-one care nu mai merge corect.
Era mai bine daca spuneai si ce browser folosesti ca sa nu le iau pe toate la rand...
Firefox: ii dai in bara de cautare pe sageata unde apar toate motoarele de cautare, manage search engines, le selectezi pe rand si le dai remove la toate, pastrezi decat google (cred ca pe asta il folosesti), si repornesti firefox.
Internet explorer: tools, internet options, programs, manage add-ones la fel, search providers, la fel le dezinstalezi pe cele care nu iti trebuie, lasi decat google.
Opera: dai pe sageata din bara de cautare, manage search engines, le dai delete la toate in afara de google.
Bafta!