| Alice_Baciu_1990 a întrebat:

am nevoie de ajutor! Am Laptop nou, de nici o saptamana, are Windows 8, si problema este la videoclipuri se blocheaza si sunet este, imagine nu, iar la scris,eu scriusi o propozitie si pc-ul scrie doar cateva litere, a chinuii sa scriu intruna trebuie sa recitesc din 5 in 5 secunde, nu stiu care ar putea fi problema.hh si daca ma uit la filme on-line merge intrerupt imaginea,-ar putea sa ii lipseasca codecuri? Sau ce poate fi? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Joker11 a răspuns:

Instaleaza driverele. Apoi o sa vezi ca iti va merge.

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Incearca sa faci niste scanari online. Nu ar trebui sa ai asemenea probleme daca win8 este cu licenta. Daca te uiti online la filme trebuie sa ai net bunicel. In ce ai scris, word, notepad. Poti instala Bsplayer.Cateva detalii ar fi bune.Incearca o suita de securitate.
https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=scanare+online