| Nueimportant a întrebat:

Buna sad. Am nevoie de ajutor sad Aseara m-am jucat pe telefon si nu a avut nimic, dar cand am vrut sa opresc wi-fi nu am putut sa intru la setari! De dimineata am vrut sa apelez si nu am putut sa intru la contacte, am vrut sa ma joc nu am putut sa intru in joc nu mai mergea sa intru in nimic si l-am stins! Cand am vrut sa-l aprind inapoi nu a mai mers, imi apare simbolul de la Orange si ramane asa blocat si ore in sir sad. Ce a patit? Se mai poate repara? Si cam cat o sa ma coste? P.S. am Orange Nivo si il am de 6 luni. VA ROG MULT AJUTATI-MA.

Răspuns Câştigător
| aeroclub a răspuns:

Software-ul face bootloop la pornire...cel mai bine ar fi sa-l duci la garantie daca il ai de la Orange si o sa-ti spuna ei cat te costa in functie de defectele pe care le are! Pe viitor iti recomand sa nu mai te incurci cu telefoane din astea noname de firmele astea darnice precum Orange, Vodafone, cosmote si altii, pentru ca sunt niste chinezarii ordinare care nu au ca durata de viata nici macar 1% din a unui Nokia cat de cat performant! Bafta!