| Komarov a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste metode de a scapa de zgarieturile de pe ecranul telefonului nu e cu touch vreau niste metode in afara de a schimba geamu

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Solutia pentru indepartarea zgarieturilor de pe display-ul telefoanelor mobile este Displex Blister - polish pentru telefoane mobile
O poti cumpara de aici
http://www.altshop.ro/......bile--1188

Cu tot ce scrie in detaliile produsului eu nu sunt convins ca vei scapa de zgarieturi asa ca singura solutie viabila pentru mine ramane schimbarea ecranului.
Bafta!