| rebecamuntean20 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cu o chestie...cu ceva timp in urma am scos bluetooth-ul din bara de start iar dupa chestia asta nu mai pot face conexiunea cu telefonul, adica nu mai gaseste telefonul laptopul cumar veni! Stie cineva de ce?
Am o chestie de editat poze FOTOR si cand introduc cablu USB in calculator n-mi gaseste pozele care sunt incluse in aplicatia respectiva(salvate acolo)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai scos Bluetooth-ul, din laptop sau din telefon?

| K0sti a răspuns:

Ce treaba are cablul USB cu Bluetooth-ul?
Bluetooth=fara cablu

| dannyel86 a răspuns:

Bluetooth-ul nu influenteaza conexiunea prin cablu usb. Chiar daca ai facut modificari legate de bluetooth in sistem, cele doua dispozitive ar trebuie sa comunice intre ele prin cablu, daca nu sunt alte probleme la mijloc.
Aplicatia salveaza pozele in memoria interna a dispozitivului sau pe card. Trebuie sa stii locatia lor, pentru a le gasi corespunzator.
Mai jos se afla explicatia de ce unele poze nu sunt salvate cu succes de fiecare data. Poate esti in aceasta situatie:
http://help.fotor.com/......-in-album-