| GabrielaS13 a întrebat:

NU mai pot trimite melodii, poze si altele de pe calculator pe telefon prin bluetooth crying. Am descarcat o melodie si cand am dat pe,, Sent to bluetooth" nu mai am nici un device. Mi s-au sters toate. Am dat pe Start si am scris Bluetooth si scria,, Ad a device" am dat acolo. Dar nu imi gaseste telefonul. crying Cand caut bluetooth-ul de pe telefon mi-l gaseste si cand dau pe conectare nu imi apare nimic pe calculator.
Va rog sa ma ajutati!
FUNDA

2 răspunsuri:
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Pornesti Bluetooth`ul la telefon, te asiguri ca este setat in asa fel incat sa fie recunoscut de toata reteaua. Apoi pornesti bluetoothul la laptop si dai o cautare. Sunt sigur ca este vreo setare de la telefon, Intra in proprietati si vezi sa fie setat pe "Vizibil pentru toate aparatele" Sau ceva de genu, nu la toate telefoanele este la fel! Succes.

| GabrielaS13 explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Bluetooth'ul de la telefon e vizibil. Dar cand dau cautare la calculator astept si 30 de minute da nu il gaseste.