| madutzaa19 a întrebat:

am nevoie de ajutor, de o luna aproape i-am dat la un vecin de deasupra parola de la wireless`ul meu si am observat ca de atunci numai imi merge bine internetu, cum pot sa-l deconectez? va rog ajutati`ma

Răspuns Câştigător
| ov1d1u a răspuns:

Foarte simplu: schimbi parola. Acest lucru se face din panoul de administrare al router-ului tau; modul de accesare a acestuia si de schimbare a parolei difera de la model la model, deci nu te pot ajuta pe planul asta pana nu imi spui ce router si ce model ai.

3 răspunsuri:
| vibers9 a răspuns:

Schimba parolaa:D;;) uite asaaa http://www.youtube.com/watch?v=erVEPbhwHos funda?;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba parola

| MY4U a răspuns:

Cel mai simplu opresti wireless`ul si ai facut