| Arhix a întrebat:

Am o problema la Windows 10. Uneori se opreste din senin, ca si cum ar fi pana de curent, dar nu e. Dupa stau 10 minute sa porneasca, tot apare acel cerc ce se roteste. Cand intru nu merge internetu. Intru in interfata router-ului si mi se spune ca nu stiu ce s-a actualizat si ca trebuie sa ma reconectez la internet pentru a se aplica noul IP. Cand ma deconectez de la internet se blocheaza acel semn de wireless din dreapta jos si nu pot sa ma conectez. Dau un restart si stau 5 minute. Virusi nu am, recent am facut o scanare cu windows defender de aproape 1 ora, 53 de minute mai exact, nu a gasit nimic.

2 răspunsuri:
| NuAmUsernameee a răspuns:

Are un virus calculatorul/laptopul

| Arhix explică (pentru NuAmUsernameee):

Am facut o scanare cu Windows Defender, full de aproape 1 ora si a spus ca nu am nimic.