| Mihaita352732 a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutor, pe data de 8 decembrie 2023 am intrat pe Instagram si m-a intampinat un mesaj că mi-a fost dezactivat contul pentru încălcarea regulilor fata de simboluri interzise, pentru ca eu aveam la profil o poza cu o un simbol german interzis iar cand am incercat sa il recuperez mi-a zis astabig grinecizia de dezactivare a contului tău nu poate fi analizată deoarece fie am analizat-o deja şi am stabilit că nu poate fi anulată, fie au trecut mai mult de 30 de zile de la dezactivarea contului. Va rog cum sa il recuperez

2 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Fa-ti alt cont

| kalyl a răspuns:

Check Instagram's Community Policies https://buckshotroulette.io and Terms of Use to better understand the rules and avoid future violations.