| cr3ative95 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru big grin Tocmai mi s-a stricat vechiul telefon (un Sony Ericsson c905 de care am fost foarte multumit) si as vrea sa-mi iau unul nou. Ce-mi recomandati? Mentionez ca vreau sa fie pana in 1000 RON si sa exceleze la capitolul internet si sms-uri. Restul ma intereseaza mai putin. Multumesc big grin

1 răspuns:
| xCalin a răspuns:

Samsung Galaxy Ace sau la 1100 RON este LG Optimus Black cu un procesor mai bun si RAM mai mult, dar ca baterie este foarte slab LG-ul, deci iti recomand Samsung.happy