| stefi12345 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru... mă puteți ajuta? sa încep... mi am uitat parola de la contul de Facebook... Am dat ca sa o recuperez, și nu pot accesa sa primesc confirmarea parolei prin nr de telefon. sau cu ajutorul prietenilor. doar cu e mail-lul... dar nu primesc nici un e mai. Mă puți ajuta va rog din suflet

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai probleme in recuperarea parolei, adica nu poti primi sms pe telefon sau email, poti scrie la contacte problema ta.Insa iti va trebui o fotografie dupa buletin pe care sa o trimiti prin em0ail celor de la Facebook pentru a te identifica. Daca stii ca nu ai un cont real adica nu ai trecut data de nastere corect, nu cred ca vei mai putea recupera parola. Incearca totusi sa vezi in rubrica SPAM a mail-ului, poate gasesti acolo link-ul de recuperare.