| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am nevoie de cineva care se pricepe foarte bine cu tehnologia și Facebook-ul. Trebuie neapărat să recuperez ceva. Lasă-mi mesaj privat! happy

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu-s secretoși cei de p-aici, intreabă și ți se va... (probabil) răspunde

| Michele7 a răspuns (pentru sierra1):

Păi vreau să recuperez niște mesaje șterse (le-am șters din greșeală) de pe facebook...erau importante. Dacă știe cineva aștept un răspuns. Cei care nu știu să nu mai tasteze inutil.

| Michele7 a răspuns (pentru dullcat):

Bună! Le-am încercat acum ceva vreme dar nu am reușit. Mulțumesc oricum!

| dullcat a răspuns (pentru Michele7):

Aa.Ok.Imi pare rau.

| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei sa recuperezi mesaje sau poze/videori sterse, sau un cont la care nu mai ai mail/nr de telefon nu se va intampla.

| UserRo10 a răspuns:

Intreaba direct pentru un raspuns. Habarnsti sunt multi

| teclado a răspuns:

Scrii un e-mail in care trimiti copie de pe buletin
si daca atunci cand te-ai inregistrat ai folosit aceleasi date
atunci sigur o sa iti dea co tul inapoi