| anonim_4396 a întrebat:

Buna,Am Nevoie Urgent de un Overcloklaughing la o Placa video onboard Intel g41 (4500) Va rog spuneti-mi cum sa fac overclok-ul,ma risc fiind ca mai am un alt pc laughing, Va rog Astept raspuns repede:X:X

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

La video on board nu merge să-i faci OC și în afară de asta, la integratele de la Intel nici dacă ar merge OC, nu ar fi mare diferență. Pur și simplu Intel face cele mai proaste chipseturi video integrate.