| Platon_Dorina_1998 a întrebat:

Buna, am o dilema si chiar am nevoie de ajutor. Am de ales intre un iphone 7 (cel mai probabil) si un aparat foto (Nikon) cam la acelasi pret, dar nu stiu ce sa aleg... help me

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nikon

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde ce îți dorești. Daca vrei sa te apuci de fotografie, recomand aparatul foto. Dacă vrei să faci poze ocazionale, selfie-uri, atunci telefonul, mai ales dacă nu ai telefon.

| Mantor a răspuns:

Nikon. Merita mai mult ca un telefon daca vrei sa faci poze bune. Poate chiar te apuci de fotografie, cine stie?