| idk21 a întrebat:

Buna! Am o filmare pe un Samsung A41 caruia I s-a stricat display-ul, filmarea este in memoria telefonului, iar daca nu pun parola acestuia nu pot accesa pozele si videoclipurile lui de pe un laptop, aveti idee daca exista alta metoda sa scot videoclipul (de o ora) de pe telefon fara sa ii schimb display-ul?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca este salvat in memoria telefonului? Poate ti s-a salvat in micro sd. Daca nu ai, mergi la un service si explica acolo, poate te ajuta ei sa-l recuperezi si il si repari totodata.

| IceRope a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=fEWf1tvlc18
Găsești sfatul necesar în acest videotutorial în limba engleză.
Este a treia metodă prezentată în clip.