| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta Canon MP140 si am setat din butonul Stop/Reset (tinand apasat 5 sec) sa nu imi mai apara la imprimare cata cerneala neagra mai este.As vrea sa readuc la normal, am incercat sa tin iar apasat 5 sec dar nu functioneaza.Stie cineva ce ar trebui sa fac? Mc anticipat pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| GooDzS a răspuns:

Treaba cu cerneala poate fi din programul imprimantei ai incercat sa instalezi din now programele?

| nothingtotell a răspuns (pentru GooDzS):

Adica as putea incerca sa imi dezinstalez imprimanta si apoi sa o instalez iar? E o idee, multumesc! happy

1 răspuns: