| codrin98 a întrebat:

Am o problema, am o imprimanta Canon MP140 si are eroarea E5! Am intrat pe diferite situri si zicea sa o resetez. dar aicea e problema cand dau on/off si tin apasat pe cancel de 2 ori in loc sa imi apara un 0 imi sclipeste ledul portocaliu. stie cineva de ce? am incercat si cu priza dar nimic! plzzz dau funda!

Răspuns Câştigător
| codrin98 explică (pentru IT4Ever):

Multumesc. dar am incercat sa il resetez dar nu pot ca imi apare ledul portocaliu. o sa incerc maine sa ma duc sa le incarc... sa vad daca merge. adica chipul sa mai mearga!big grin Ms oriucum!

| IT4Ever a răspuns (pentru codrin98):

Cu placere