| Diva_1037 a întrebat:

Am o imprimanta Canon MP140, vreau sa-mi reincarc singura cartusele (PG-37) stiti cumva cum se procedeaza? Are un sticker, iar subt el o gaura mica, pot sa incerc cu seringa sa picur cerneala acolo?

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer sunt ff proaste. am si eu una si am renuntat la ea. i am pus cartuse noi am dat 200 de ron.pe ele si nu mai recunoaste culorile[ma refer la cel color] sper sa reusesti asa cum trebuie cu seringa dar nu te va duce mult [sunt de unica folosinta] bafta.

| CybeRAthlete a răspuns:

Pentru 10 ron cat e o incarcare de negru, nu are rost sa te complici sa mai si strici cartusele Doamne fereste... parerea mea este sa stai linistita si sa duci cartusele la cineva care a mai facut asa ceva.
bafta

| Eff a răspuns:

Iti trebuie o seringa cu ac pentru ca inauntru e un buretel si ala trebuie umplut de cerneala.
Cel putin eu asa fac