| ioana_9187 a întrebat:

Am o intrebare. Am mutat din greseala bara de start in partea de sus a paginii. Stiti cumva cum pot sa o readuc iar la normal? Ofer fundita.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol. da click dreapta si vezi sa fie debifata optiunea lock the taskbar. apoi da click pe bara de start si trage-o in jos cu mouse-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta si debifezi 'lock the taskbar' apoi dai click pe ea, tii apasat si o muti in jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze am uitat, ca sa debifezi chestia cu 'lock the taskbar' trebuie sa dai click dreapta pe bara de start.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ai windows 7 da click dreapta pe bara si selecteaza bottom

| Butterfly9 a răspuns:

Apasa pe bara de start acolo langa ceas dar nu pe ceas si trage jos unde era trebuie sa mearga. Sper sa mearga. Dai fundita?

| TUDY4X4 a răspuns:

Dai clik pe ea si o tragi in jos...asa poti sa o pui si in dreapta si in stanga... E simplu.