| Byutsa a întrebat:

Cum pot sa mut bara aia unde se afla "Start" in partea de jos a ecranului? Pentru ca din greseala am mutat-o pe partea stangastraight face si ma enerveaza foarte tarestraight face

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pur si simplu, o tragi in jos. Cu mouse-ul tinand apasat pe click stanga pe bara. Daca nu merge atunci da click dreapta pe bara acolo unde este, debifezi LOCK THE TASKBAR si apoi dai click stanga pe ea si o poti muta unde vrei tu.
Bafta!

| Velescu_Nicu_1987 a răspuns (pentru neluL):

Nu merge

| neluL a răspuns (pentru Velescu_Nicu_1987):

Stii sa citesti? Debifeaza -> LOCK THE TASKBAR

3 răspunsuri:
| Marcoci_Anca_1976 a răspuns:

Multumesc