| xAlexis a întrebat:

Am o intrebare. Am telegon Samsung GTi550 si vreau sa caut o aplicatie pe net [ la pc ] prin care sa imi bag mess pe telefon. Sunt la abonament. Odata am vazut pe cineva la mine in lista si avea la status " Sunt pe mobil " si am dat click acolo si imi zicea niste chestii de activare cu sistem android [ ma rog, si al meu are sistem android ]. Si intrebarea mea e urmatoarea : Exista vreun stie prin care sa imi pun net pe telefon fara a plati la factura teefonului, sau fara a-mi lua din MG [ cum s-o scrie laughing]? Deoarece eu am numai 10 Mg si daca imi bag mess nu vreau sa imi ia din aia, pentru ca am vazut la cineva, tot pe Samsung mess fara a lua din mega.
ps. mentionez ca momentan nu imi merge netul pe tell ca are momente cand am si momente cand nu am,winking

3 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Salut uite de aici:
https://play.google.com/store/search?q=massenger&c=apps
descarci a 6-a si a8-aplicatie direct de pe tel dar trebuie sa-ti faci cont, nu te costa nuimic. poti efectua apeluri video exact ca pe pc. bafta