| gaby24 a întrebat:

Hei vreau sa cumpar un Samsung Galaxi s6 32gb la 400$ nou.este mult?

Răspuns Câştigător
| AliceNeye a răspuns:

Ohh, si nu poti lua cumva legatura cu ea, sau fai o surpriza, du-te la magazin laughing

11 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s6 32gb si l-am luat de pe olx dar este nou nout. L-am luat cu 1300 ron si pot sa zic ca nu isi merita preturile mari din magazine.

| gaby24 explică (pentru August99):

De ce?

| August99 a răspuns (pentru gaby24):

Nu e cine stie ce, parerea mea. Isi face treaba de telefon, merge bine dar eu nu as da mai mult pe el decat am dat deja.

| gaby24 explică (pentru August99):

Am avut un Nokia 640 si l-am dat de perete l-am stricat in loc sa-l las jos de nervi pe mama.

| AliceNeye a răspuns:

Buna.
Nu e mult happy
Dar cu ofertele aste de Black Friday nu ai gasit nici o reducere? laughing

| gaby24 explică (pentru AliceNeye):

Hapciu sant reduceri la telefoane de batranei laughing

| AliceNeye a răspuns (pentru gaby24):

Imm...poate nici la acelea laughing)
E o mare teapa Black Friday in Romania laughing

| gaby24 explică (pentru AliceNeye):

Aveam o prietena care avea magazin isi vinde produsele ca era chiar adevarat de erai amic iti facea ba cadou ba reducere mereai cu drag la ea dar numai stiu nimic de ea sad

| gaby24 explică (pentru AliceNeye):

Mie cumva sa merg mai ales ca am ales calea Dreaptati sad

| AliceNeye a răspuns (pentru gaby24):

Ihmm. poveste lunga sa inteleg, apropo sa fim in context cu intrebarea ta, am primit un flyer de la flanco, s6, black, 32gb, 17 mil, pret vechi 21 mil laughing)) de fapt scrie ( 2099, 99) laughing))

| gaby24 explică (pentru AliceNeye):

Asa si eu i-am Samsung din fabrica direct nu ebay, olx sau site romanesc.

| AliceNeye a răspuns (pentru gaby24):

Ohh, si nu poti lua cumva legatura cu ea, sau fai o surpriza, du-te la magazin laughing