| meseriasul88 a întrebat:

am o intrebare de ce nu pot intra pe facebook imi apare Internet Explorer cannot display the webpage internetul merge bine dar numai pe facebook se intampla asa care stie ofer funda

Răspuns Câştigător
| RoseOfTheFire a răspuns:

Nici la mine nu merge de doua ore eu folosesc Maxhtoon 3 si nu e de la broweser probabil o fi defectiuni tehince nu te panica o sa se rezolve s-a mai intamplat asa nu e prima data.

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Daca e de la serviciu, dupa cum spui, seful tau a restrictionat conexiunile anumitor pagini.

| NoNameasdod a răspuns:

Eu am opera, chrome, mozilla si internet explorer. happy. Si nu merge pe nici una [am incercat pe Opera, pe chrome si Mozila] straight face. Si nici eu nu stiu dc :-s.

| meseriasul88 explică (pentru NoNameasdod):

xCoriiNna nici la tine nu merge?

| NoNameasdod a răspuns (pentru meseriasul88):

Nu, am dat si reload de nu stiu cate ori.
Ti-am zis sad nu merge nici pe Chrome nici pe Opera sau Mozilla.
:-s

| darkmyrage a răspuns:

Incearca sa downloadezi firefox/google crome si ai sa vezi ca o sa iti meargahappy
Sper ca ti-am fost de folos.Bafta.

| meseriasul88 explică (pentru darkmyrage):

Da mersi de ajutor eu folosesc doar internet explorer acesta nu este pc meu e de la servici si nu pot instala pe el si voiam sa stiu daca este vreo solutie sa rezolv fara sa instalez nimic

| darkmyrage a răspuns (pentru meseriasul88):

Eo nu cred ca o sa fie vreo problema daca instalezi firefox/crome deoarece nu are cu ce sa te incurce e doar o metoda mai rapida de navigat pe internet.; o3 Funda plzz?; x