Întrebare recomandată | ionelaalina a întrebat:

am o intrebare. De ceva timp ma chinui să-mi schimb parola pe Wattpad deoarece am uitat-o pe cea curenta. Ma pune sa completez cu adresa de e-mail pentru a primi pasii ce ma ajuta sa o schimb, dar eu nu primesc nimic. Ma poate ajuta cineva daca are vreo idee, cum reuşesc sa o schimb?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poate ai facut registrarea la alta adresa de e-mail.
Scrie la admini la adresa de la "contact"-ul site-ului.

1 răspuns:
| BotinantEmimaFlorina a răspuns:

Bună! Eu zic s-a ți-l dezinstalezi si sā iți faci altul deoarecee daca nu o faci iți va cere in mod repetat parola si e deranjant!