| Cleopatra190 a întrebat:

Buna! Am o intrebare. Deci mi-am activat optiunea cu autentificare cu 2 factori pe Instagram si dupa m-am deconectat. (am vrut sa-mi schimb si parola si m-a deconectat automat). de o ora ma tot chinui sa ma conectez, dar nu mai primesc mesajul acela de la autentificarea cu doi factori si deci in concluzie nu am codul. Codul de backeup nici atat...Ce as putea face? Va rog frumos, raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

In primul rand, trebuie sa contactezi echipa de suport Instagram pentru a te ajuta sa rezolvi problema. Ei iti pot ajuta sa resetezi autentificarea cu doi factori si iti pot oferi informatii despre cum sa iti schimbi parola si codul de backup