| Felciuc_Larisa_1998 a întrebat:

am o intrebare. Laptopul meu nu e incarcat si nu aprinde. L-am pus la incarcat, dar tot nu se aprinde...nu stiu ce sa fac! Ma puteti ajuta, va rog!? Este laptop de la TOSHIBA. Multumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus ce are. O ipoteza plauzibila este ca s-a intrerupt un circuit electric. Ar trebui sa-l duci la un service, doar acolo vor putea vedea ce are exact si sa-l repare.

| Zaygon a răspuns:

Posibil sa se fi scurcicuitat acumulatorul. Service ca alta solutie nu ai.

| 10han a răspuns:

Poate nu mai este bun incarcatorul