| szzbun a întrebat:

Sal TPU.

Am un laptop Toshiba Satellite A50, procesor 1. 60GHz, Intel(R) Pentium(R) M, si nu stiu ce placa de retea are, ma puteti ajuta cumva?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Am impresia ca voua va este lene sa cautati, vreti sa caute altii pentru voi. La o simpla cautare pe Google: http://eu.computers.toshiba-europe.com/......uctPage.do

| szzbun explică (pentru K0sti):

Mersi K0sti mai rezolvat

| K0sti a răspuns (pentru szzbun):

Nu ai pentru ce. Si v-am mai explicat, duceti-va pe site-ul producatorului, cautati-va modelul de placa, de laptop, de webcam, sau ce aveti nevoie si descarcati-va driverele. Tot timpul de la producator, numai si numai de la producator. Cand mai ai nevoie poti sa intrii aici la mine: http://www.craiovacenter.com/index.php/board,280.0.html
Gasesti drivere sortate pe producator si pe categorii, link-uri care te trimit direct la sursa. Deci tine minte...PRODUCATOR!

4 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Cauta pe net advanced system care, il instalezi, dai la toolbox>control(apare undeva jos in stanga)>system information si iti arata tot despre pc-ul tau. Sper ca te-am ajutat.

| MaurSEF a răspuns:

Din ce search am dat, am gasit asta, si sigur este, vad ca este model mai vechi placa.
topology : international V.90 modem (V.92 ready)
speed : 56 Kbps data (V.90) and 14.4 Kbps fax (V.17)
topology : Ethernet LAN
speed : 10/100 Base-TX