| ioana310 a întrebat:

Buna am o intrebare laptopul meu nu poate sa intre in normal mode si poate intra doar in safe mode (cred ca e o problema cu placa video). L-am dus la reparat si a mers catva timp da acum iar sa sticat si nici sonorul nu mai merge. Ce sa fac? HELP

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Eu cred ca ai facut praf sistemul de operare! Ia CD-ul cu windows si da-i un REPAIR. Mai poti incerca si un Sistem Restore.
Bafta!

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Exact cum zice si neluL incearca prima data cu o reinstalare de Windows.
Asa poti reinstala Windows 7: http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html
Daca dupa reinstalare tot asa iti face atunci e posibil sa ai probleme cu placa video si cred ca cel mai bine ar fi daca s-ar uita cineva cu experienta la el.