| xXCutiePieXx a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata.Am vrut sa sterg un program din calculator.Cand am apasat pe "Delete" imi spune ca "Fatal error during the installation". Acum nu stiu cum imi mai golesc discul.

Răspuns Câştigător
| dantextcontrolpsp a răspuns:

E posibil sa nu mearga uninstaller din programul respectiv, eroarea care tia aratato o da de obicei cind dezinstalezi un program din win probabil ai xp, ai putea folosi un uninstaller cum ar fi IObit Uninstaller saun Uninstaller ca sa le dezinstalezi fortat, dar cu atentie fii atent ce stergi sa nu "busesti" sistemul de operare

3 răspunsuri:
| dantextcontrolpsp a răspuns:

Nu prea am inteles, ce program ai vrut sa stergi, si ce sa intinplat dupa?

| xXCutiePieXx explică (pentru dantextcontrolpsp):

Am incercat sa sterg mai multe.Si mi-a aparut o "casetuta" cu ce am scris sus in ghilimele.( in afara de delete)

| dantextcontrolpsp a răspuns (pentru xXCutiePieXx):

E posibil sa nu mearga uninstaller din programul respectiv, eroarea care tia aratato o da de obicei cind dezinstalezi un program din win probabil ai xp, ai putea folosi un uninstaller cum ar fi IObit Uninstaller saun Uninstaller ca sa le dezinstalezi fortat, dar cu atentie fii atent ce stergi sa nu "busesti" sistemul de operare

| xXCutiePieXx explică:

Asta am facut si nu a mers.