| Andreutsa25 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au telefon Samsung Corby. Cum pot vedea filmulete, videoclipuri etc pe el? Nu ma refer la cele filmate cu telefonul, ci la cele incarcate de pe pc, am incercat mai multe variante dar fara succes.
Cine stie, va rog lamuriti-ma si pe mine! Multumesc!

3 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Sa descarci un videoconverter si le faci format mp4 (aviconverter)

| Andreutsa25 explică (pentru 12AA):

Am incercat, am observat ca in formatul acesta le am pe cele filmate cu telefonul si eram sigura ca asa trebuie sa le incarc in telefon, dar nu a mers, nu le citeste.
Iti multumesc!

| 12AA a răspuns:

Incearca cu toate formatele care poti sau care sunt in programul respectiv big grin